Společné
ikona článkuProjekt Hrdá škola

Přihlásili jsme se do projektu Hrdá škola, jehož cílem je zpestřit si školní rok řadou výzev. První výzva s názvem Mezinárodní Suit-up day na školách proběhla ve středu 13.10. V tento den přicházeli nejenom žáci, ale i učitelé svátečně oblečeni a užívali si netradiční výuku ve společenském oblečení. Pánové si vzali košile, saka a kravaty. Dámy naopak šaty, sukně či parádní kousky. Další výzva z projektu Hrdá škola nás čeká 10. listopadu.
Moc jsme si to užili a děkujeme rodičům za spolupráci. 


ikona článkuOkresní přebor v přespolním běhu.
ikona článkuT - mobile olympijský běh

Dne 8. září 2021 se naše škole opět zúčastnila T-mobile olympijského běhu. Běh organizoval Český olympijský výbor, který zabezpečil pro všechny zúčastněné diplomy a medaile. Ti nejrychlejší dostali malé dárky od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH. Na start se postavila každá třída se svojí třídní učitelkou a třídním učitelem (příp. asistentem/asistentkou). První stupeň běžel v parku malý okruh, druhý stupeň a všechny sportovní třídy běželi velký okruh kolem celého parku (cca 1km). Všem žákům a učitelům blahopřeji.
Malechová Miroslava


ikona článkuJan Klečacký - mistr republiky

Ve dnech 3. - 4.9. proběhlo republikové finále OVOV. Naše škola obsadila ze 73 škol 10. místo. Jan Klečacký se ve svém čtvrtém startu konečně dočkal a svoji kategorii ročníku 2008 suveréně vyhrál. Smůlu měl Petr Mikulík, již po druhé skončil na 4. místě. Anna Deimová obsadila 7.místo, Lukáš Vavřinec 24. místo, David Boháč 29.místo, Kristýna Kolláriková 14. místo, eliška Příhodová 30.místo, Linda Folbergerová 20.místo, Štěpán Švec 11.místo, Jakub Hrazánek 11.místo. Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.


ikona článkuZahájení školního roku 2021/22