Společné
ikona článkuVýherce – Den bez batohu

Jsme hrdí na to, že žák naší školy Filip z 6.S, se svým nápadem na originální batoh obsadil druhé místo z celé ČR a Slovenska. Za svůj nápad „Ptačí budka“ vyhrál od SchoolsUnited originální batoh. Gratulujeme!


ikona článkuVánoční charitativní jarmark.

Dne 30.11.2023 proběhl na ZŠ Tábor, Zborovská Vánoční jarmark s rozsvícením vánočního stromu. Na jarmarku žáci prodávali svoje výrobky a výtěžek ve výši cca 123 000,- Kč darovali různým organizacím:
Dobrý anděl, Krabice od bot, Domácí Hospic Jordán Tábor, Donio, Hendikepovaní sportovci , Klokánek, postavení nových studen v Africe (staví youtuber Mr. Beast), rehabilitace Natálie Rychetníková, Rybka-spolek pro pomoc mentálně postiženým, sbírka pro na Emmu, která má Ohtaharův syndrom (srdickovedny.cz), SOS vesničky, Útulek pro psy a kočky Tábor, ZOO Tábor.


ikona článkuDen bez batohu

Již druhou akcí v rámci projektu Hrdá škola byl „Den bez batohu“. Žáci a učitelé měli za úkol přijít do školy s co možná nejoriginálnějším batohem. K vidění byla celá řada „homemade batohů“, popelnice, kufry, hrnce, kočárky apod. Kreativita našich žáků se nezapře. Den provázala příjemná atmosféra.


Grant Jihočeského kraje - Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu) pro rok 2023

V rámci grantu Jihočeského kraje Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu) - Pravidelná zájmová činnost a zájmové vzdělávání byl škole schválen projekt s názvem Aktivní mimoškolní činnost žáků základní školy. Výše podpory byla 20 000,- Kč. Celkové náklady byly 39 309,- Kč. Z grantu se podpořily kroužky angličtiny a keramiky nákupem materiálu na činnost.


Organizace školního roku 2023 - 2024
My v tom jihočechy nenecháme - Grant Jihočeského kraje