1.stupeň
ikona článkuMalování na kameny - III.C
ikona článkuII.B a Velikonoce

V 2. B byla v době distanční výuky vyhlášena soutěž o nejhezčí kraslici a pomlázku. Ze všech zúčastněných porota bohužel nevybrala jednoho vítěze, protože všichni byli originální a všem se pomlázky i vajíčka moc povedly. Ve škole potom všichni účastníci dostali sladkou odměnu.


ikona článkuVlastivěda ve IV.D
ikona článkuDopisy ze III.C
ikona článkuČertovská návštěva
ikona článkuNávrat do školy - IV.D
ikona článkuRozloučení III.D
ikona článkuSetkání IV.D
ikona článkuVýtvarné pokusy ve III.D
Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků
ikona článkuVybíjená 4. třídy
ikona článkuFlorbal
ikona článkuVybíjená chlapců 5. tříd
ikona článkuNovoroční pětiboj.

V sobotu 25.1. 2020 jsme v hale u ZŠ Jistebnice uspořádali společné klání rodičů a dětí v pěti disciplínách OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů). Tento Novoroční pětiboj byl určen pro děti z kroužku atletiky v Táboře a v Jistebnici. Početně nás jistebničtí závodníci převálcovali, ale táborským dětem a rodičům zase nechyběla bojovnost. Ve své kategorii 3.+4. tříd a zároveň celkové vítězství patřilo Viktorii Schneiderové, která pozvala svého strýce Filipa Kmenta. Druhé místo si vybojovali chlapci Kubů Martin s Jakubem. Třetí místo obsadili jistebničtí borci. Závodit přijeli také Klárka Beková se svým otcem Štěpánem a Sofie Jaroslava Pízová se svou sestrou Nikolou.
Děkujeme všem za super atmosféru a těšíme se na letní souboj v dalších disciplínách.


ikona článkuBruslení IV.A,B
ikona článkuRobotika ve III.B
ikona článkuBubnování ve 3.třídách
ikona článkuHudební pořad - Putování s muzikou Réva
ikona článkuČEPs Cup 2019 – krajské kolo
ikona článkuKluci z V.S v G-centru
ikona článkuČerti ve IV.D
ikona článkuSladovna Písek - 3.třídy
ikona článkuPyžamový den - 1.třídy
ikona článkuBěh Pintovkou a běh Stříbrnou stezkou.

9. 11. 2019 se v lesoparku Pintovka konal již tradiční běh pořádaný atletikou Tábor. Za nepříznivého počasí se statečné závodnice z našeho atletického kroužku Sofie Pízová, Klára Beková a Veronika Kozáková tohoto běhu zúčastnily a získaly tak body do bodovacího závodu, který probíhá během celého školního roku. Bylo příjemné vidět sportovat i jiné žáky naší školy.
Další bodovací závod našeho kroužku byl o týden později - běh Stříbrnou stezkou, který se konal na Větrovech. Za příjemnějšího počasí se naši závodníci objevili na stupních vítězů. Tomáš Květoň si doběhl pro 1.místo, Lukáš Volek a Viktorie Schneiderová pro 3.místo. Výborně doběhla i Anita Škodová a Klára Beková, obě obsadily 6.místo ve své kategorii. Všem zúčastněným moc děkuji a těším se na další společné závody.


ikona článkuPlavání - okresní kolo

Ve středu 20.11. 2019 jsme se zúčastnily plaveckých závodů na plaveckém stadionu v Táboře. Naši školu reprezentovala tato děvčata: Tereza Nováková 3.místo v individuálním závodě, Sofie Pízová obě 4.A, Vanessa Plzáková 5.D a Anna Jenčíková 5.B. Společně si děvčata doplavala pro 1. místo ve štafetě a součtem všech umístění z individuálních závodů a štafety skončily naše závodnice na příčce nejvyšší.
Moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.


ikona článkuFlorbal
ikona článkuHalloween v I.B
ikona článkuPanovníci českých dějin - IV.D
ikona článkuProjektová výuka ve IV.D
ikona článkuMinivolejbal 14. 11. 2019
ikona článkuDopravní hřiště - IV.A
ikona článkuCvičení v přírodě - III.B,C,D
ikona článkuMěstská policie ve 3.třídách
ikona článkuEkoprogram - 2.třídy
ikona článkuOkresní přebor v přespolním běhu

V úterý 1.10. 2019 se na Komoře konal okresní přebor v přespolním běhu. Družstva byla tříčlenná a každý mohl uspět i jako jednotlivec. Naši školu skvěle reprezentovali:
3. třída – družstvo dívek: Švecová Diana 3.B, která doběhla na 3.místě, Schneiderová Viktorie 3.D, Bauerová Anna 3.B a jako náhradnice si zaběhla ze 3.A Hlaváčková Šárka. Společně doběhla děvčata na bramborové pozici.
3. třída – družstvo chlapců A: 3.A Manuel Christian – 2.místo, Mikulík Petr – 4.místo a ze 3.B Květoň Tomáš – 1.místo. Celkově vybojovali chlapci 1.místo.
3. třída – družstvo chlapců B: 3.A Čadek Tobias, Matyš Ota a ze 3.C Šimeček Martin, kteří skončili na 11.místě.
4.-5. třída – družstvo dívek: Kadlecová Andrea 5.A, Jenčíková Anna 5.B, Blacká Kateřina 5.D – 1.místo, družstvo celkově 1. místo a jako náhradnice běžela Housková Kateřina 5.A
4.-5. třída – družstvo chlapců A: 5.S Hůlka Filip, Hořejší Jakub a 4.A Volek Lukáš – 3.místo, celkově obsadili 2.místo za naším družstvem B
4.-5. třída – družstvo chlapců B: 5.S Mareš Eduard, 5.D Hrubý Filip a 4.B Nguyen Lukáš – 2.místo, toto družstvo porazilo i chlapce z družstva A a zaslouženě skončili na 1.místě.

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy.


ikona článkuFimfárum 4.D

Ve čtvrtek 12.9. 2019 se vydala 4.D do táborské galerie, kde právě probíhala výstava pro milovníky animovaného filmu Fimfárum. Děti si mohly prohlédnout trojrozměrné scény z jednotlivých pohádek celovečerního filmu – loutky, různé rekvizity, dekorace, originální scénické návrhy, ilustrace a s nadšením pak shlédly 2 filmy – O kloboučku s pérkem sojčím a Jak na Šumavě obři vyhynuli. Všem se to moc líbilo a tak hned druhý den ve škole při hodině Pč s chutí zkusili vymodelovat své vlastní filmové hrdiny. M.Pešičková


ikona článkuPravěk ve 4.D


V úterý 17.9.2019 jsme v hodinách VV zakončili a shrnuli vlastivědné učivo na téma PRAVĚK. Žáci ve skupinkách vyráběli plakáty, které byly plné obrázků a samozřejmě také textu o životě pravěkých lidí, mamutech, tehdejších zbraních apod. Všechny své práce pak prezentovali před ostatními spolužáky. Jak se jim to povedlo, můžete posoudit sami…
M. Pešičková


Výsledky zápisu do 1.tříd ve školním roce 2020/21
Školní družina - provoz o pololetních a jarních prázdninách
Schůzka s rodiči předškoláků