Vybíjená 4. třídy

Florbal

Vybíjená chlapců 5. tříd

Novoroční pětiboj.

V sobotu 25.1. 2020 jsme v hale u ZŠ Jistebnice uspořádali společné klání rodičů a dětí v pěti disciplínách OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů). Tento Novoroční pětiboj byl určen pro děti z kroužku atletiky v Táboře a v Jistebnici. Početně nás jistebničtí závodníci převálcovali, ale táborským dětem a rodičům zase nechyběla bojovnost. Ve své kategorii 3.+4. tříd a zároveň celkové vítězství patřilo Viktorii Schneiderové, která pozvala svého strýce Filipa Kmenta. Druhé místo si vybojovali chlapci Kubů Martin s Jakubem. Třetí místo obsadili jistebničtí borci. Závodit přijeli také Klárka Beková se svým otcem Štěpánem a Sofie Jaroslava Pízová se svou sestrou Nikolou.
Děkujeme všem za super atmosféru a těšíme se na letní souboj v dalších disciplínách.

Běh Pintovkou a běh Stříbrnou stezkou.

9. 11. 2019 se v lesoparku Pintovka konal již tradiční běh pořádaný atletikou Tábor. Za nepříznivého počasí se statečné závodnice z našeho atletického kroužku Sofie Pízová, Klára Beková a Veronika Kozáková tohoto běhu zúčastnily a získaly tak body do bodovacího závodu, který probíhá během celého školního roku. Bylo příjemné vidět sportovat i jiné žáky naší školy.
Další bodovací závod našeho kroužku byl o týden později - běh Stříbrnou stezkou, který se konal na Větrovech. Za příjemnějšího počasí se naši závodníci objevili na stupních vítězů. Tomáš Květoň si doběhl pro 1.místo, Lukáš Volek a Viktorie Schneiderová pro 3.místo. Výborně doběhla i Anita Škodová a Klára Beková, obě obsadily 6.místo ve své kategorii. Všem zúčastněným moc děkuji a těším se na další společné závody.

Plavání - okresní kolo

Ve středu 20.11. 2019 jsme se zúčastnily plaveckých závodů na plaveckém stadionu v Táboře. Naši školu reprezentovala tato děvčata: Tereza Nováková 3.místo v individuálním závodě, Sofie Pízová obě 4.A, Vanessa Plzáková 5.D a Anna Jenčíková 5.B. Společně si děvčata doplavala pro 1. místo ve štafetě a součtem všech umístění z individuálních závodů a štafety skončily naše závodnice na příčce nejvyšší.
Moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Okresní přebor v přespolním běhu

V úterý 1.10. 2019 se na Komoře konal okresní přebor v přespolním běhu. Družstva byla tříčlenná a každý mohl uspět i jako jednotlivec. Naši školu skvěle reprezentovali:
3. třída – družstvo dívek: Švecová Diana 3.B, která doběhla na 3.místě, Schneiderová Viktorie 3.D, Bauerová Anna 3.B a jako náhradnice si zaběhla ze 3.A Hlaváčková Šárka. Společně doběhla děvčata na bramborové pozici.
3. třída – družstvo chlapců A: 3.A Manuel Christian – 2.místo, Mikulík Petr – 4.místo a ze 3.B Květoň Tomáš – 1.místo. Celkově vybojovali chlapci 1.místo.
3. třída – družstvo chlapců B: 3.A Čadek Tobias, Matyš Ota a ze 3.C Šimeček Martin, kteří skončili na 11.místě.
4.-5. třída – družstvo dívek: Kadlecová Andrea 5.A, Jenčíková Anna 5.B, Blacká Kateřina 5.D – 1.místo, družstvo celkově 1. místo a jako náhradnice běžela Housková Kateřina 5.A
4.-5. třída – družstvo chlapců A: 5.S Hůlka Filip, Hořejší Jakub a 4.A Volek Lukáš – 3.místo, celkově obsadili 2.místo za naším družstvem B
4.-5. třída – družstvo chlapců B: 5.S Mareš Eduard, 5.D Hrubý Filip a 4.B Nguyen Lukáš – 2.místo, toto družstvo porazilo i chlapce z družstva A a zaslouženě skončili na 1.místě.

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy.