Lyžařský kurz 7.ABD

V termínu 5.1. - 10.1.2020 se uskutečnil lyžák v našem tradičním místě - v hotelu Kramolín. I přes nepříznivé sněhové podmínky se podařilo splnit cíle, tj. ukázat krásy lyžování.

Lyžařský kurz 7.CS6.S

Lyžařský kurz sportovních tříd doplněný o žáky 7.C proběhl na hotelu Kramolín. Sněhové podmínky se zlepšily, ale počet otevřených sjezdovek ne, tak byly stejné podmínky na lyžování jako u kurzu na začátku ledna. Přes komplikace si někteří žáci i zaplavali, ostatní absolvovali vycházku podél Lipna.

Zborovská laťka

V úterý 28.1. 2020 se ve velké tělocvičně naší školy uskutečnilo klání ve skoku vysokém – Zborovská laťka. Soutěže se zúčastnilo 89 chlapců a děvčat 2.stupně. Nejlepší skokan David Merxbauer 9.S překonal laťku ve výšce 155 cm. Z dívek Kateřina Harazinová skočila 145 cm. Rekord ve skoku vysokém drží stále Petr Svoboda, který přelétl laťku ve výšce 170 cm.

Florbal CH III

Florbal KP

Koncert pěveckého sboru v kostele

Olympiáda z českého jazyka