Výlet VIII.C do Jumparény

7.S Výlet do Prahy

Ve čtvrtek 13. června 2019 jsme se vydali do Prahy. Plán byl jasný – nákupy v Centru Chodov, pak film Psí poslání II. Vše si kluci vybrali sami, moc se tedy těšili.
Na začátku se seznámili s tím, co znamená pojem „výluka“. Vlak střídal nacpaný autobus, a ještě ke všemu se v Táboře porouchal expresní vlak, který přijel před tím naším. V autobuse i ve vlaku bylo extrémně plno. Jak to bývá, klukům to ani nevadilo. Výlet je výlet.
Zbytek proběhl dle plánu. Ani jsme se nenadáli a byli jsme doma. Už se těšíme za rok!
Pavlína Jíšová, tř. uč.

Den dětí – Paintball – 31. 5. 2019

Již potřetí jsme na Den dětí nabídli tuto oblíbenou aktivitu. Zájem o ní byl i letos obrovský. 40 žáků se zapsalo během pár minut. Počasí bylo parádní. Skupinu jsme rozdělili na 2 party, které proti sobě hrály 6 her. Zpočátku měli někteří vystříleno určených 50 kuliček okamžitě. Naučili se s nimi šetřit. Další hry už na hřišti zůstali až do konce.
Nedá se nic dělat. Příští rok musíme paintball nabídnout opět!
P. Jíšová, V. Koubková, J. Jančich

9.D u soudu

22.5. 2019 jsme se vydali s paní učitelkou Prokešovou k soudu, podívat se na soudní přelíčení.

Vím, víš, víme aneb co v učebnicích nebylo.

Soutěž 9. ročníků v rámci OV.

Pohár rozhlasu okresní kolo

Projekt Erben v 8.C

Projektový den Tábor Tour pro 8.ročník

Soutěž o nejlepšího baviče

StarDance aneb Když sedmáci tančí…

Volejbal dívky

Soutěž ve šplhu 22.3.2019

Dne 22.3. 2019 se na naší škole konala soutěž ve šplhu. Celkem se zúčastnilo 115 žáků. Závodilo se od třetí třídy. První stupeň, mimo chlapců 5. tříd, šplhal ke žluté značce na tyči, ostatní až nahoru. Výjimku dostala děvčata devátých tříd, která mohla šplhat taktéž ke žluté značce. Celkové vítězství v kategorii dívek patří Lurdes Manuel, která se konce tyče dotkla v čase 5,79 a z chlapců šplhal nejrychleji Alex Špičák 5,25.

Jihočeský zvonek okresní kolo

Zájezd do Národního divadla

Basketbal CH III

Dětský den 5.-9. třídy