Základní škola Tábor, Zborovská 2696

Zábavné procvičování angličtiny

V tomto týdnu jsme v hodinách anglického jazyka od 3.třídy napříč dalšími ročníky začlenili novou pomůcku, která zábavnou formou odlehčí výuku a udrží pozornost dětí. Tato forma skládání slov pomocí písmenkových korálků děti moc baví a budeme ji v hodinách využívat i nadále. Radka Juračková
Zábavné procvičování angličtiny

Cvičení v přírodě - III.A,B

6.9. využily třídy III.A, B hezkého slunečného počasí a vyrazily na cvičení v přírodě do Klokot.

Cvičení v přírodě - III.A,B

Exkurze u hasičů

10. září navštívily třídy III.B,D Hasičský záchranný sbor v Měšicích. Zde si děti vyslechly důležité informace k záchraně lidí, zvířat a objektů, znovu si připomněly důležitá telefonní čísla a zásady, jak zavolat o pomoc. Největší radost udělala třeťákům prohlídka hasičské techniky zblízka. Děti si celé dopoledne moc užily.

Exkurze u hasičů

Přespolní běh - 1.stupeň

V úterý 25. 9. jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu.
Děvčata 1.- 3. třídy obsadila 2.místo, chlapci 1. – 3. tříd 1.místo, děvčata 4.-5. tříd vyhrála suverénně a chlapci téže kategorie taktéž vybojovali 1.místo. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Přespolní běh - 1.stupeň