Společné
ikona článkuVirtuální běh pro paraple
ikona článkuLiSToVáNí

V úterý 9. 11. k nám do školy přivezli herci Lukáš Hejlík a Věra Hollá LiSToVáNí knihami Jak být klukem/holkou a Šmodrcha. Scénické čtení, které nám obě knihy představilo, bylo zábavné a – kdo ví - možná některé děti naláká k jejich přečtení.


ikona článkuProjekt Hrdá škola

Přihlásili jsme se do projektu Hrdá škola, jehož cílem je zpestřit si školní rok řadou výzev. První výzva s názvem Mezinárodní Suit-up day na školách proběhla ve středu 13.10. V tento den přicházeli nejenom žáci, ale i učitelé svátečně oblečeni a užívali si netradiční výuku ve společenském oblečení. Pánové si vzali košile, saka a kravaty. Dámy naopak šaty, sukně či parádní kousky. Další výzva z projektu Hrdá škola nás čeká 10. listopadu.
Moc jsme si to užili a děkujeme rodičům za spolupráci. 


ikona článkuOkresní přebor v přespolním běhu.
ikona článkuT - mobile olympijský běh

Dne 8. září 2021 se naše škole opět zúčastnila T-mobile olympijského běhu. Běh organizoval Český olympijský výbor, který zabezpečil pro všechny zúčastněné diplomy a medaile. Ti nejrychlejší dostali malé dárky od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH. Na start se postavila každá třída se svojí třídní učitelkou a třídním učitelem (příp. asistentem/asistentkou). První stupeň běžel v parku malý okruh, druhý stupeň a všechny sportovní třídy běželi velký okruh kolem celého parku (cca 1km). Všem žákům a učitelům blahopřeji.
Malechová Miroslava