Společné
ikona článkuDen bláznivých účesů

Dne 15.2. jsme si užili v rámci projektu Hrdá škola „Den bláznivých účesů.“ Kdo se chtěl zapojit, vytvořil si šílený účes doma, či ve škole a přišel s ním na vyučování. Byly tu různé účesy. Na hlavách se objevovaly copánky, barevné kreace, ptačí hnízda, muffiny nebo třeba nápoje. Všem to moc slušelo.

Děkujeme všem žákům a rodičům, kteří tento projekt podpořili.


ikona článkuDen dvojčat

Také jste si přáli jako malé děti mít své dvojče? Ve čtvrtek 19. ledna se tento sen některým žákům a učitelům splnil. Byl totiž jeden z tematických dnů Hrdé školy - Den dvojčat. Kromě stejně učesaných a oblečených dvojic jsme mohli na chodbách potkat i početnější vícerčata.


ikona článkuVánoční jarmark.

Po covidové pauze se opět konalo rozsvícení vánočního stromečku a jarmark. Na začátku zpívaly oba školní pěvecké sbory. Prodávaly se výrobky žáků školy a na charitativní účely žáci darovali celkem 91 207,- Kč. Seznam podpořených subjektů je v tabulce. K dostání byly také školní noviny. Autory jsou žáci 9.B: V. Kulveitová, J. Hnízdil, M. Naď, M. Svatková, M. Růžička


ikona článkuGrant Jihočeského kraje - Podpora sportovní infrastruktury

Z krajského grantu bylo vybudováno WC na školním hřišti. Celková cena byla 841 603,- s DPH. Podpora z grantu byla 465 000,- . Zřizovatel přispěl částkou 194 931,- a zbylou částku 181 672,- investovala škola ze svého rozpočtu.


ikona článkuSuit up day.

I tento školní rok se naše škola zapojila do projektu Hrdá škola. Prvním takovým dnem byl Suit up day. Slečny přišly v krásných šatech a klukům nechyběli košile. Díky tomuto tradičnímu gala dnu se naše škola proměnila do slavnostní atmosféry plné šarmantních žáků a učitelů!
Z dalších projektů se můžeme těšit na den dvojčat nebo den bez batohu.


ikona článkuOkresní kolo v přespolním běhu.
ikona článkuRepublikové finále OVOV

Ve dnech 7.9. až 9.9. 2022 vybraní žáci reprezentovali naši školu v Brně na RF OVOV. Jako družstvo v tomto roce závodili: Jan Klečacký (4.místo ve své kategorii), Martin Kolář, Petr Herma IX.S, Jan Lažek VIII.S, Eliška Slunečková IX.B, Kačka Blacká, Vanessa Plzáková a Kristýna Kolláriková VIII.D. Celkově družstvo vybojovalo krásné 5.místo z celkem 45 škol. Jde o druhé nejlepší umístění v historii účasti na RF OVOV. Naším letošním patronem byl olympionik Miloš Bečvář, který reprezentoval ČR v běhu na lyžích.
Za jednotlivce bojovali: Petr Mikulík VI.T – 2.místo, Sofie Tomášková V.C – 3.místo, Šimon Klečacký VII.T – 5.místo, Jakub Příhoda VI.T, Adam Dujmovič V.S, Martin Dušek IX.B – 7.místo, Tereza Pospíchalová VII.T, Vojtěch Koutenský VIII.E
Všem zúčastněným moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy


ikona článkuNaše škola pomáhá