Evropské fondy

ZLEPŠENÍ PODMÍNEK PRO VZDĚLÁVÁNÍ III V ZŠ TÁBOR, ZBOROVSKÁ 2696

ZLEPŠENÍ PODMÍNEK PRO VZDĚLÁVÁNÍ  II V ZŠ TÁBOR, ZBOROVSKÁ 2696

ZLEPŠENÍ PODMÍNEK PRO VZDĚLÁVÁNÍ III  V ZŠ TÁBOR, ZBOROVSKÁ 2696
V rámci Operačního programu Výzkum, věda a vzdělávání, výzva č. 02_20_080 „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ III“ získala škola finanční prostředky ve výši 1.444.639,- Kč.
Tyto prostředky budou využity na:
- zajištění personální podpory ZŠ: školní psycholog pro žáky s potřebou podpůrných opatření prvního stupně podpory/se speciálními vzdělávacími potřebami, školní speciální pedagog pro žáky s potřebou podpůrných opatření prvního stupně podpory
- projektový den ve škole
Cílem celého projektu je rozvoj v oblastech, které si škola určila jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování - integrace žáků ohrožených školním neúspěchem a žáků s potřebou podpůrných opatření prvního stupně podpory/se speciálními vzdělávacími potřebami a rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti projektové výuky vedoucí k rozvoji osobních a sociálních kompetencí dětí.