ikona článku

Okresní kolo v přespolním běhu.

Ve čtvrtek 22. 9. se na Komoře uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu.
Naši školu reprezentovali:
D I (1. - 3. třída) společně obsadily 5. místo: Ellen Anna Boháčová 3. B doběhla na 3. místě,
             Barbora Vaňková 3. D a Linda Marešová 3. D
CH I si doběhli pro 3. místo, přičemž Matěj Svoboda 3. C tuto kategorii vyhrál. Dále s ním
             v družstvu běželi Jan Urban 3. B a Matěj Novotný 3. D
D II (4. - 5. třída) družstvo ve složení:  Sofie Tomášková 5. C a Adéla Blafková 5. D a Klára
Kloučková 5. S,

která v jednotlivcích doběhla na stříbrné pozici
CH II skončili na 5. místě ve složení: Matěj Vítovec, Tomáš Vaněk a Jan Mareš 5. S
D III (6. - 7. třída) se umístily na 2. místě, za tuto kategorii běžela Viktorie Schneiderová

6. T, která celkově obsadila 3. místo, Denisa Dušáková 6. T, Zora Nováková, Natálie
            Křížová 7. T a Denisa Cuřínová 7. B
CH III. s přehledem vyhráli ve složení: Vesecký Robin, Podzimek Radim 2. místo, David
             Sedláček 3. místo, Jakub Hrazánek 7. S a Adam Bartoň 7. B
D IV (8. -9. třída) si doběhla pro zlato ve složení: Kateřina Blacká 8. D, Vanesa Kokiová

8. A, Michaela Běhounová 9. C, Tereza Kovandová a Amálie Zelenková 9. B
CH IV za tuto kategorii běželi a nenašli přemožitele Vojtěch Koutenský 8. E, Vít Mašek 9. A,
            Jakub Kučera 9. C, Petr Herma a Pánek Radim 9. S

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy a vítězům ve III. a IV. kategorii držíme palce na krajské kole, které se koná 13.10 v Jindřichově Hradci.