Společné
ikona článku

Atletické úspěchy ke konci školního roku

Konec školního roku nám přinesl řadu úspěchů na atletickém poli. Žáci a žákyně z druhého stupně absolvovali krajské kolo Poháru rozhlasu a domácí prostředí stadionu Míru nám sedělo. Starší žáci vyhráli svoji kategorii. Starší žákyně byly druhé a v kategorii mladších žáků i žákyň jsme brali shodně třetí místo.
Největšího úspěchu jsme ale dosáhli na atletické přeboru Táborska. Tradiční třídenní klání, jimž vrcholí celá školní sportovní sezóna, se konalo již po 53. Naše družstvo hájící celý náš druhý druhý stupeň jednoznačně vyhrálo celou soutěž a zároveň vytvořili nový bodový rekord! Ten nyní činí neuvěřitelných 571 bodů!
Kluci a holky z prvního stupně naší školy absolvovali postupně v prostředí stadionu Mír okresní kolo v atletickém čtyřboji a atletický přebor Táborska. Na čtyřboji se soutěžilo celkem v 10 kategoriích a nám se z toho podařilo obsadit pětkrát druhé místo. Na atletickém přeboru Táborska poté obsadilo družstvo reprezentující celý první stupeň čtvrté místo. Výsledky soutěží naleznete na odkazech níže.