Společné

Virtuální běh pro paraple

Ve dnech 1. – 29. května 2021 proběhl celorepublikový online závod Virtuální běh pro paraple, organizovaný obecně prospěšnou společností Centrum Paraple. Každý účastník přispěl na účet Centra částkou 199 Kč (startovné) a i formou dobrovolného příspěvku a letos se podařilo pro Centrum Paraple vybrat rekordních1,7 milionů korun.

Soutěžilo se v disciplínách: běh, chůze, kolo, dogtrekk a caniscross.

Online běhu se účastnili jak jednotlivci, tak i týmy. Naše škola dala dohromady tým ZBORÁCI, složený z pracovníků školy a jejich rodinnými příslušníky. V konkurenci 706 družstev se tým ZBORÁKŮ se umístil na nádherném 35. místě s naběhanými a nachozenými 1 661 kilometry.

Všem ZBORÁKŮM děkujeme a přejeme jim ještě další tisíce naběhaných a nachozených kilometrů. V budoucnu plánujeme registraci na dalších online závodech s účastí celé naší školy (pedagogický i nepedagogický pracovníci, žáci a rodiče naší školy).

Miroslava Pekařová, koordinátorka.