Společné

Vánoční jarmark ZŠ Tábor, Zborovská 2696 přispěl na charitu

Již po třetí se konalo rozsvícení vánočního stromu a následná jarmark na ZŠ Tábor, Zborovská 2696. Zde si mohla rodičovská veřejnost zakoupit vánoční výrobky žáků školy, ochutnat něco dobrého a prožít příjemné odpoledne. Celkem se utržilo cca 100 000,- Kč. 76 000,- bylo věnováno na charitativní účely (viz tabulka). Neprodané výrobky byli darovány do domova důchodců v Plané a do táborského G – centra. Zbývající peníze pokryli režijní náklady.
Naše škola se i letos zapojila do charitativní akce pod záštitou Diakonie ČCE Krabice od bot. Žáci i učitelé přinesli mnoho hezkých dárečků, které jsme společně zabalili a krabice dál putovaly na sběrné místo do Soběslavi. Díky tomuto projektu budou mít hezčí Vánoce děti z dětských domovů a azylových domů. Děkujeme rodičům a dětem za podporu této akce
Petr Vašíček, ředitel školy

Beátka – postižené dítě mozkovou obrnou

Kaňka