Společné
ikona článku

T-Mobile olympijský běh

Dne 16. září 2020 se i naše základní škola zúčastnila celorepublikového T-Mobile Olympijského běhu. Situace ohledně coronaviru nás donutila upravit průběh celé akce. Každý rok se běžel hromadní start 1. a 2. stupně. Letos třídy nastupovali na start od 8:00 hod s 5 minutovými rozestupy. Celkem se na startu vystřídalo 40 tříd se svými třídními učiteli a letos se běhu účastnilo rekordní počet 24 třídních učitelů, kteří tak podpořili svojí třídu.
Běžecké okruhy v parku na Pražském sídlišti byli rozdělené na 3 části:
• modrý okruh pro 1. stupeň v délce 267 m
• červený okruh pro 2. stupeň v délce 561 m
• zelený okruh pro sportovní třídy s délkou 672 m
Všichni účastnící dostali diplom a medaili.
Celou akci organizačně zajistila třída 9. A se svou třídní učitelkou Miroslavou Pekařovou.
Děkujeme všem za účast a těšíme se na stejnou akci příští rok 

FOTO