Společné
ikona článku

Celoškolní výtvarná soutěž

I letos u nás na Zborovské proběhla celoškolní výtvarná soutěž. Dětí se zapojila spousta (hlavně z prvního stupně), bylo proto opět těžké vybrat vítěze. Nakonec se ale porota ve složení Pavlína Černá, Pavlína Hárovníková, Marie Jedličková, Vendula Koubková a Andrea Rambousková shodla na následujících umělcích: V kategorii „První stupeň“ získala 1. místo Markéta Červenková (4. C), 2. místo Zuzana Cibulková (5. B), 3. místo Sofie Juračková (5. B) a 4. místo Ellen Anna Boháčová (4. B). V kategorii „Druhý stupeň“ obsadila 1. místo Eliška Zídková (9. E), 2. místo Edita Najmanová (6. B), 3. místo Sofie Tomášková (6. T) a 4. místo Marie Vrchotová (7. B).

Většina výtvarných děl je vystavena ve vestibulu školy, ale pozor, jen do Velikonoc, ve středu si je děti odnesou k vyzdobení svých domovů.

Všem malým umělcům děkujeme za účast a oceněným gratulujeme!