2.stupeň
ikona článku

Zborovská laťka

V úterý 28.1. 2020 se ve velké tělocvičně naší školy uskutečnilo klání ve skoku vysokém – Zborovská laťka. Soutěže se zúčastnilo 89 chlapců a děvčat 2.stupně. Nejlepší skokan David Merxbauer 9.S překonal laťku ve výšce 155 cm. Z dívek Kateřina Harazinová skočila 145 cm. Rekord ve skoku vysokém drží stále Petr Svoboda, který přelétl laťku ve výšce 170 cm.

Výsledky Zborovské laťky        
D 6.tř.     Ch 6. tř.  
1. Packová Ela 125   1. Stockinger Tomáš 140
2. Běhounová Michaela 120   2. Jiroušek David 140
3. Kutová Veronika 120   3. Šťastný Jan 130
4. Příhodová Eliška 115   4.-5. Šebek Adam 125
5. Katzerová Julie 115   4.-5. Herma Petr 125
6. Fůrová Veronika 110   6. Kubík David 125
7. Konrádová Lucie 110   7. Kříž Jan 125
8. Kotlárová Denisa 110   8.-9. Hejtmánek Lubomír 120
9. Chlachulová Kristýna 110   8.-9. Zahradník Vojtěch 120
        10. Valeš Matěj 120
D 7.tř.     11.-12. Vavřinec Lukáš 115
1. Chmátalová Lucie 135   11.-12. Sochůrek Hugo 115
2. Čeňková Linda 125   13. Zeman Štěpán 115
3.-4. Trčková Eliška 120   14. Pufr Antonín 110
3.-4. Mácová Markéta 120   15. Slaba Václav 110
5. Peterková Nikola 120   16.-17. Kolář Martin 105
6. Deimová Anna 120   16.-17. Bauer Kryštof 105
7. Veselá Daniela 115        
8. Kobylková Šárka 115   Ch 7.tř.  
9. Dohnalová Anna 110   1. Šťastný Martin 135
        2. Šustr Jakub 130
D 8.tř.     3. Janda Zdeněk 130
1. Manuel Gloria Lurdes 135   4. Havel Jakub 125
2. Konůpková Natálie 125   5. Sobek David 125
3. Hejlová Nikola 125   6.-7. Čapek Petr 120
4. Tichá Natálie 125   6.-7. Mihál Mikoláš 120
5. Vojtová Nela 120   8. Vítek Vojtěch 120
6. Fuková Tereza 120   9.-10. Kunc Pavel 120
7. Chonka Viktoriya 120   9.-10. Černý Sebastian 120
8. Hrachovcová Michaela 120   11. Hájek Jakub 120
9. Špinarová Růžena 115   12.-13. Kolba Adam 110
10. Netrvalová Tereza 115   12.-13. Ostrý Jan 110
        14. Volek Matěj 110
D 9.tř.     15. Černý Adam 0
1. Harazinová Kateřina 145        
2. Krchová Šárka 130   Ch 8.tř.  
3. Šiková Eva 130   1. Šebek Filip 150
4. Farová Kristýna 125   2. Brož Filip 145
5. Krejčová Sandra 120   3. Matoušek Filip 145
6. Dvořáková Nela 115   4. Mikšík Filip 140
7. Hantáková Lucie 115   5. Chudlařský Adam 140
        6.-7. Lutovský Lukáš 135
        6.-7. Sochůrek Bruno 135
        8. Fiala Dominik 130
        9. Legorský Dominik 130
        10. Pekař Zdeněk 125
        11. Bruner Patrik 125
        12. Hlinský Aleš 125
             
        Ch 9.tř    
        1. Merxbauer David 155
        2. Kadlec Adam 150
        3. Žirovnický Jan 145
        4. Mareš Petr 140
        5. Prno Lukáš 140
        6.-7. Cícha Filip 130
        6.-7. Sviták Jakub 130
        8. Šimák Miroslav 130
        9. Jansa Daniel 125
        10. Bečvařík Filip 0