Zájezd do anglického divadla

Dne 26.9. 2019 jsem se společně s výběrem žáků tříd druhého stupně, v doprovodu paní učitelky Hastrmanové a Vaníkové, zúčastnila anglické divadelní hry v Praze.

Sešli jsme se v ráno v 7:40 na vlakovém nádraží a v 8:02  jsme společně vyrazili rychlíkem do Prahy. Po příjezdu jsme dostali rozchod na Václavském náměstí. Každý ho využil jinak, ale většina si zaběhla na něco drobného k obědu. Po rozchodu jsme pokračovali v cestě k našemu cíli. Šli jsme do malého, ale útulného divadla, kde byly i další různé školy.

Divadelní představení se mi moc líbilo, bylo nevšední, my diváci jsme se stali součástí představení, měli jsme vyřešit záhadu, kdo zabil hlavní představitelku. Přestože se jednalo o detektivní příběh, bylo představení velice vtipné a myslím, že si ho všichni užili, já tedy určitě.

Po divadle jsme hned vyrazili pěšky zpátky na hlavní nádraží, abychom stihli náš vlak. Cestou domů jsme se shodli, že stálo za to se výletu zúčastnit.

A tímto bych chtěla moc poděkovat paní učitelce Hastrmanové a Vaníkové za úžasný zážitek.

Kateřina Květoňová, 9.A