2.stupeň
ikona článku

Z(S)borka + učitelský pěv. sbor – vánoční vystoupení

V úterý 20. prosince 2022 zazpíval pěvecký sbor žáků 5. – 9. tříd jako již tradičně v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech. Stejně jako minulý rok se k dětskému sboru přidaly i některé učitelky (+ p. asistentka a p. psycholožka) naší školy, které si připravily několik písniček. Dvě skladby zazpíval učitelský sbor samostatně, na závěr 2 společně s dětmi.

            I když se délka koncertu blížila jedné hodině, posluchači si vyžádali příspěvek! Skvělé publikum nás potěšilo velkým potleskem - včetně standing ovation. To byla skvělá odměna za naši práci. Moc děkujeme!!!

            Abychom podpořili vánoční atmosféru, oba sbory zazpívaly poslední den před vánočními prázdninami spolužákům ve škole. I když se jednalo o zcela jiné publikum (někteří žáci s nechovali tak, jak by na koncertě měli), zpěváci podali skvělý výkon. Pěvecké výkony sólistů, ale i obou sborů mnohé spolužáky mile překvapily. My ale raději zůstaneme u vděčnějších posluchačů z řad návštěvníků kostela či seniorů v G-centru či jiném zařízení.

            Chtěla bych také moc pochválit všechny zpěvačky a zpěváky ze sboru za skvělou přípravu a výkony při vystoupeních a popřát jim hodně zdraví do nového roku 2023!

                                                                                  Pavlína Jíšová, sbormistryně obou sborů