Z(S)borka (pěv. sbor 5. – 9. tříd) v G- centru

Letošní předvánoční koncerty jsme zahájili několika vybranými písněmi při příležitosti rozsvěcení vánočního stromku naší školy - v úterý 3. 12. 2019.

Ve čtvrtek 12. 12. jsme si poprvé zazpívali celý letošní repertoár. Město Tábor i letos vymezilo prostor pro táborské pěvecké sbory, pozvalo zvukaře a my jsme si již třetí rok po sobě mohli užít atmosféru před táborskou veřejností na náměstí T. G. Masaryka. Lidé se zastavovali a poslouchali. To nás moc potěšilo!

Již tradičně jsme v pondělí 16. 12. také zavítali za seniory do blízkého G – centra. Při té příležitosti jsme našim posluchačům předali výrobky žáků naší školy.

Všude zavládla příjemná atmosféra a náš téměř hodinový koncert zatím návštěvníci zvládají. Ve středu 18. 12. nás čeká nejdůležitější vystoupení – v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech. Držte nám palce!

Pavlína Jíšová a sboristé