2.stupeň
ikona článku

Úspěšné tažení florbalistů v kategorii mladších žáků.

Mladí florbalisté prožili úspěšnou cestu, která skočila až v krajském finále. Družstvo složené z žáků 6. a 7. tříd naší školy (Plášil, Pražák, Doležal, Kubašta, Pejša, Gorský, Tíkal, Schwarz, Vondrák, Vošta, Šimeček, Ručka, Vítovec, Pešina, Hotový, Schmaus, Hák, Fabišík a Příhoda) nejprve vyhrálo okresní kolo, kdy suverénně opanovalo svůj turnaj v úterý 7.11. a následující den vyhrálo i superfinále proti ZŠ F. Křižíka Bechyně v poměru 10:1, čímž se kvalifikovalo na kolo krajské, které se konalo 6.12. v Kaplici. Zde naše družstvo našlo přemožitele až ve finále, kde prohrálo v poměru 2:1 s ZŠ Jindřichův Hradec. Výsledky z okresního kola si můžete prohlédnout v přiloženém souboru. Všem hráčům patří veliké poděkování a skvělou reprezentaci naší školy.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
florbal-ch-iii-2023.xls 101.4 Kb