2.stupeň
ikona článku

Olympiáda v anglickém jazyce

V polovině ledna se na naší škole konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce, kterého se účastnilo téměř 40 žáků. Olympiáda měla dvě části. Písemnou, jejíž součástí byl také poslech, a část ústní, ve které žáci museli pohotově a bez přípravy reagovat na dané téma při rozhovoru s rodilým mluvčím. Všem zúčastněným žákům moc děkujeme a samozřejmě gratulujeme vítězům.

 

 

Kategorie 6.-7.třída

1. místo   Linh Phamová Khanh (7.C)

2. místo   Kristýna Baloghová (7.B)

                Adam Diart (6.D)

3.místo    Marie Ostrá (7.T)

                Jakub Příhoda (6.T)

Kategorie 8.-9.třída

1. místo   Karolína Rončáková (8.A)

2. místo   Chlachulová Kristýna (9.B)

                Linda Natálie Longinová (9.C)

3.místo    Ela Packová (9.C)

                Vanesa Plzáková (8.D)