2.stupeň
ikona článku

Okresní kolo florbalu dívek 8. - 9.třída

23.11. 2021 hrála naše děvčata okresní kolo florbalového turnaj. Účastnilo se 10 družstev. Suverénně jsme postoupili ze skupiny (ZŠ Bechyně 5 - 0, GY Soběslav 0 - 0, ZŠ Jistebnice 2 - 0, ZŠ Soběslav EB 1 - 1). Ve finálové skupině jsme dvakrát prohráli 0 -1 (ZŠ Mladá Vožice a ZŠ Soběslav KOM). Naší největší zbraní byla bojovnost a týmové nasazení. Nejvíc nás trápila koncovka. Vstřelit gól, bylo kromě dvou zápasů velmi těžké. Velká část týmu je z 8. třídy, proto vidím do příštího roku velkou naději na medaili.
Reprezentovali nás:
Běhounová Michaela, Baloghová Natálie - 8.C
Lakatosová Julie - 8.A
Kovandová Tereza,Chlachulová Kristýna, Zelenková Amálie - 8.B
Trčková Eliška - 9.C
Čechová Veronika,Veselá Daniela - 9.D
Smajdorová Aneta, Kobylková Šárka - 9.B
Bálková Lucie, Tomášková Aneta, Mácová Markéta - 9.D