2.stupeň
ikona článku

Okresní kolo dívek III (6. a 7. třída) ve florbale

Ve středu 7. prosince se uskutečnilo v Táboře ve sportovní hale Mír okresní kolo dívek III (6. a 7. třída) ve florbale. V základní skupině dívky odehrály tři utkání po devíti minutách. Po úvodní nervózní remíze všechny ostatní zápasy vyhrály a po zásluze postoupily do finálové skupiny. Ve finálové skupině, jsme nejprve smolně prohráli se Soběslaví, když jsme inkasovali v první minutě a přes výraznou převahu po celý zbytek zápasu jsme nedokázali vyrovnat. V posledním utkání jsme porazili Planou a obsadili tak celkově druhé místo. Všem patří pochvala za přístup a chování v turnaji. Herma Petr
Sestava:
Sofie Pízová - brankářka
Natálie Křížová - brankářka
Marie Ostrá
Adéla Doudová
Tereza Pospíchalová
Lucie Richtrová
Zorka Nováková
Kristýna Najmanová
Kristýna Baloghová
Ivana Chvalová
Anežka Lešetická
Anita Škodová
Klára Beková