2.stupeň
ikona článku

Okresní kolo chlapců III (6. a 7. třída) ve florbale

V úterý 29. listopadu se uskutečnilo v Táboře ve sportovní hale Mír okresní kolo chlapců III (6. a 7. třída) ve florbale. V základní skupině kluci odehráli čtyři utkání po deseti minutách a po zásluze postoupili do finále. Ve finále nás soupeř z Malšic zaskočil jednoduchou hrou a rychle vedl 2:0. Přestože jsme byli celý první poločas lepším týmem, po poločase jsme prohrávali 3:1. V druhé půli jsme pokračovali v kvalitním výkonu a po vstřelení čtyřech branek po zásluze dokráčeli k vítězství v celém turnaji. Všem patří pochvala za přístup a výkon v turnaji.

Sestava: Kahoun, Erfaňuk – Kuchár, Susko, Severa, Švadlena, Smrčka – Vesecký, Kubů, Podzimek, Sedláček, Perger
Zborovská Tábor - Bolzano – 4:0 – 2 Kubů, Sedláček, Severa
Zborovská Tábor – Chotoviny - 4:0 – Kuchár, Podzimek, Švadlena, Sedláček
Zborovská Tábor – 9.května Sezimovo Ústí – 3:0 – Susko, Sedláček, Smrčka
Zborovská Tábor - Jistebnice – 3:0 – Švadlena, Susko, Smrčka

Finále:
Zborovská Tábor – Malšice – 5:3 (1:3) – 2 Sedláček, Švadlena, Kubů, Susko