2.stupeň
ikona článku

Krajské kolo ve futsalu

18. března 2024 proběhlo v hale v Písku krajské kolo futsalu divize G ŠkoFL7. Turnaje se zúčastnily týmy ZŠ TGM Písek, Česko-anglického gymnáziua České Budějovice a ZŠ Zborovské Tábor. Všechna utkání se hrála 2 x 15 minut a vítěz postupoval do konferenčního finále. Náš tým vstoupil do zápasu s Pískem nekoncentrovaně a obdržel dvě laciné branky. Poté jsme vyrovnali hru, snížili skóre, ale už se nám nepovedlo vyrovnat. Navíc v závěru Písek z rychlého protiútoku skóroval na konečných 1:3. Přestože jsme druhé utkání vyhráli, na vzájemný zápas jsme skončili na nepostupovém druhém místě.

 

Naše sestava:

Plachý – Gorský, Pražák, Švec, Tíkal, Doležal, (všichni 7.S), Hotový (6.S)

ZŠ Zborovská – ZŠ TGM Písek – 1:3 (1:2)

Branka: vlastní

ZŠ Zborovská – Česko-anglické gymnázium České Budějovice – 3:1 (3:0)

Branky: Pražák, Doležal

 

Konečné pořadí: 1. ZŠ TGM Písek, 2. ZŠ Zborovská Tábor, 3. Česko-anglické gymnázium České Budějovice

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
skofl-7-2023-2024-tabulka.doc 31.2 Kb
skofl-7-a-9-2023-2024-konecne-vysledky-.docx 14.1 Kb