2.stupeň
ikona článku

Krajské kolo Poháru rozhlasu

Ve čtvrtek 12.5. 2022 se závodníci všech kategorií + žáci 9.AC (technická četa), vypravili na stadion Míru, kde se konalo krajské kolo Poháru rozhlasu.
Mladší žákyně se ve složení: Anna Melichová, Simona Mikšíková 7.E, Vanessa Plzáková, Kateřina Blacká, Kristýna Kolláriková 7.D, Kristýna Štoudková, Kristýna Baloghová 6.B, Petra Kostinová 6.T, Tereza Nováková, Nela Blafková 6.A umístily na 5.místě
Mladší žáci vybojovali stříbro v tomto složení: Jan Lažek, Ondřej Sobotka, Matěj Bouška, Vojtěch Lhoták, Gabriel Vokrouhlecký 7.S, Matyáš Žirovnický 7.A, Vojtěch Koutenský 7.E, Radim Podzimek, Robin Vesecký 6.S, Petr Nedvěd 6.T
Starší žákyně s přehledem vyhrály v této sestavě: Lucie Chmátalová, Andrea Fauová 9.A, Aneta Smajdorová 9.B, Eliška Trčková 9.C, Markéta Mácová 9.D, Michaela Běhounová, Natálie Baloghová 8.C, Tereza Kovandová, Amálie Zelenková 8.B
I tým starších hochů vybojoval zlato: Martin Dušek 8.B, Radim Pánek 8.S, Zdeněk Janda, Vítek Vojtěch, Martin Šťastný 9.S, Josef Kluzák, Matěj Gubáš 9.A, Lukáš Samec, David Sobek 9.D
Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Vítězné týmy budou čekat až skončí všechna krajská kola, protože na republikové finále postupuje 8 týmů z celé České republiky s největším počtem bodů.