2.stupeň
ikona článku

Futsal - divizní finále 6. a 7. třída

12. prosince 2022 proběhlo ve sportovní hale v Písku divizní finále skupiny G chlapců. Naše mužstvo sehrálo tři utkání 2 x 15 minut. O první místo se hrálo pouze v utkáním se ZŠ Písek TGM. První poločas nám vyšel náramně, vedli jsme 1:0 branou Čecha a měli hru pod kontrolou. V druhém poločase nás soupeř zatlačil, donutil k chybám a vstřelil nám tři branky. Zbylá dvě utkání postrádala kvalitu a skončila naší jasnou výhrou. Postup do konferenčního finále si zajistila ZŠ TGM Písek.

Naše sestava:
Pecká (6.S) – Volek, Kazda, Perger, Sedláček, Čech, Vesecký, Kočí, Kubů (všichni 7.S)
ZŠ Zborovská – ZŠ Týn nad Vltavou – 5:1 (2:0)
Branky: 2 Kazda, Kubů, Volek, Sedláček
ZŠ Zborovská – ZŠ Písek TGM – 1:3 (1:0)
Branky: Čech
ZŠ Zborovská – ŽS Písek J.Huse – 15:1 (5:1)
Branky: 3 Sedláček, 3 Čech, 3 Kubů, 3 Kočí, Kazda, Volek, Perger