Evropský den jazyků

Ve čtvrtek 24.10.2019 se na naší škole konal již druhý ročník projektového dne Evropský den jazyků. Tento den byly pro žáky 5.-9. ročníků připraveny po celé naší škole nejrůznější úkoly zaměřené na jazyky. Děti po jednotlivých třídách jako tým sbíraly body a soutěžily mezi sebou v jednotlivých kategoriích. Tentokrát byl na jednom ze stanovišť připraven i speciální úkol pro třídní učitele a ti tak měli možnost pro svou třídu získat body navíc. Na stanovištích se mimo jiné objevila angličtina, německý, ruský, francouzský jazyk, ale také latina, finština nebo bulharština. Průběh projektového dne nám svou přítomností zpestřil také parkourista Sebo, který byl také garantem jednoho ze stanovišť s pohybovou aktivitou. Tímto mu ještě jednou moc děkujeme. V závěru celého dne následovalo vyhlášení vítězů a předání cen. Touto cestou bychom také moc rádi poděkovali těm, kteří se na přípravě projektového dne podíleli. A v neposlední řadě patří velký dík rodičům a místním firmám za jejich štědrost, díky nim mohl každý, kdo se zúčastnil, dostat za svou snahu v soutěži hezkou odměnu.