2.stupeň
ikona článku

Basketbal D IV

Ve čtvrtek 25. dubna 2024 se naše dívky zúčastnily okresního kola v basketbalu kategorie dívky IV. (8. + 9. třída).

V prvním utkání naše děvčata porazila Jistebnici 8:4, ve druhém nestačila na pozdější vítěze ZŠ Borotín 2:10. Dále dívky zvítězily nad Gymnáziem Soběslav 6:0, nad Planou nad Lužnící 4:2 a v posledním utkání vyhrály nad ZŠ Helsinská 8:2, a tím si zajistily výborné druhé místo. Dívky si za předvedenou hru a obrovskou bojovnost zaslouží velkou pochvalu.

Naší školu reprezentovaly: Plzáková Vanessa, Křížovská Šárka, Blacká Kateřina, Kolláriková Kristýna, Doudová Adéla, Pízová Sofie, Tomášková Sára, Richtrová Lucie, Nováková Zora, Ostrá Marie, Kostinová Petra, Baloghová Kristýna a Táboříková Beáta.

Díky firmě Projekt 4 Sport a Mgr. Petru Triebovi to našim dívkám v nových dresech moc slušelo. Mnohokrát děkujeme.