2.stupeň
ikona článku

Atletický přebor Táborska II. stupeň

Poslední akcí na stadionu Míru před jeho uzavřením byl dvoudenní Atletický přebor Táborska, který se uskutečnil 17.+19.5.2022 . Své síly zde změřilo 21 základních škol okresu Tábor. I přes absenci většiny starších žáků a žákyň, kteří byli na školním pobytu ve Švédsku, dokázali žáci naší školy tento přebor vyhrát.
Jednotlivé medailové úspěchy:
Martin Šťastný IX.S 1.místo ve vrhu koulí, Aneta Smajdorová IX.B 1.místo ve vrhu koulí, Kristýna Štoudková VI.B 2.místo ve skoku vysokém, Ondra Sobotka VII.S vyhrál běh na 60m, Terka Kovandová VIII.B 3.místo v běhu na 800m, Kačka Blacká VII.D 1.místo v běhu na 800m, 2.místo ve skoku dalekém a společně se Simčou Mikšíkovou VII.E, Vanessou Plzákovou VII.D a Sofií Pízovou VI.T 1.místo ve štafetě. 1.místo ve štafetě obsadily i obě štafety chlapců, starších ve složení Martin Šťastný IX.S, Jan Klečacký, Matyáš Kunt a Radim Pánek VIII.S a mladších - Ondra Sobotka, Jan Lažek VII.S, Matyáš Žirovnický VII.A a Vojta Koutenský VII.E.
Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy