1.stupeň
ikona článku

Zborovská poprvé v historii na republikovém finále McDonald´s Cupu!

Družstvo složené ze žáků 5.S (Pecka, Květoň, Loužecký, Líkař, Pražák, Mikulík, Gorský, Švec, Matyš, Doležal, Tíkal, Plachý) dokázalo v pondělí 9.5. zcela jasně ovládnou okresní kolo. V utkáních jsme neztratili ani bod a celkové skóre činilo 64:1. V krajském kole, které se konalo hned v pátek 13.5. v Písku, jsem opět neztratili ani jeden bod, za celý turnaj jsme inkasovali pouze jediný gól a ve finále jsem dokázali vyhrát 2:0 nad ZŠ TGM, Písek. Zaslouženě jsme tedy poprvé v historii naší školy dokázali postoupit na republikové finále! Svátek fotbalu se uskuteční v termínu 31.5.-1.6. na stadionu Na Stínadlech v Teplicích. Finálová utkání navíc můžete sledovat v přímém přenosu na televizní stanici O2 Sport. Držte nám palce!!!