Štafetový pohár

Dne 19. dubna proběhlo v Táboře na atletickém stadionu Mír okresní kolo Štafetového poháru. Celkem soutěžilo 6 škol. Mladší žáci ve složení Musiálek Václav, Švarc Vincent, Pěchová Anna Marie, Kudrnová Viktorie, Zrůnová Magda, Dušáková Adina, Prchlík Michal a Trieb Nicolas zvládli svou trasu 8x100m překonat za 2:15,7. Starší žáci - Svoboda Matěj, Blacký Vojtěch, Boháčová Ellen Anna, Vaňková Barbora, Hrubá Beáta, Matoušková Lucie,  Vacula Ondřej, Řičica Matyáš zaběhli stejnou vzdálenost za 2:01,4. Následovaly smíšené štafety na 8x200m. Štafeta A vybojovala čas 4:31,4, štafeta B 4:43,4.

Celkový čas 8:47,15 nám zajistil první místo a postup do krajského kola, které se bude konat 7.5. v Českých Budějovicích.

Všem dětem děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

E. Klimešová, M. Deimová