Okresní přebor v přespolním běhu

V úterý 1.10. 2019 se na Komoře konal okresní přebor v přespolním běhu. Družstva byla tříčlenná a každý mohl uspět i jako jednotlivec. Naši školu skvěle reprezentovali:
3. třída – družstvo dívek: Švecová Diana 3.B, která doběhla na 3.místě, Schneiderová Viktorie 3.D, Bauerová Anna 3.B a jako náhradnice si zaběhla ze 3.A Hlaváčková Šárka. Společně doběhla děvčata na bramborové pozici.
3. třída – družstvo chlapců A: 3.A Manuel Christian – 2.místo, Mikulík Petr – 4.místo a ze 3.B Květoň Tomáš – 1.místo. Celkově vybojovali chlapci 1.místo.
3. třída – družstvo chlapců B: 3.A Čadek Tobias, Matyš Ota a ze 3.C Šimeček Martin, kteří skončili na 11.místě.
4.-5. třída – družstvo dívek: Kadlecová Andrea 5.A, Jenčíková Anna 5.B, Blacká Kateřina 5.D – 1.místo, družstvo celkově 1. místo a jako náhradnice běžela Housková Kateřina 5.A
4.-5. třída – družstvo chlapců A: 5.S Hůlka Filip, Hořejší Jakub a 4.A Volek Lukáš – 3.místo, celkově obsadili 2.místo za naším družstvem B
4.-5. třída – družstvo chlapců B: 5.S Mareš Eduard, 5.D Hrubý Filip a 4.B Nguyen Lukáš – 2.místo, toto družstvo porazilo i chlapce z družstva A a zaslouženě skončili na 1.místě.

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy.