1.stupeň
ikona článku

Atletický čtyřboj

V pondělí 3. června 2024 se konal na stadionu Míru v Táboře atletický čtyřboj prvního stupně. V každém ročníku závodili tři chlapci a tři dívky. Všichni zúčastnění závodníci zaslouží velkou pochvalu za snahu a předvedené výkony.

 

Výsledky družstev ZŠ Zborovská:

1. třída chlapci: 5. místo 18064 bodů (Adam Hušek 1.A, Nikita Kharchuk 1.B, Partik Komárek 1.C)

1. třída dívky: 6. místo 16267 bodů (Sofie Houdová 1.A, Anna Kuchařová 1.A, Ela Podlahová 1.A)

2. třída chlapci: 5. místo 19065 bodů (Jakub Randl 2.D, Lukáš Kyrián 2.C, Sebastián Tomšík 2.B)

2. třída dívky: 2. místo 20032 bodů (Sofie Hůlková 2.C, Uliana Nevzorová 2.C, Anna Marie Pěchová 2.C)

3. třída chlapci: 2. místo 19493 bodů (Václav Musiálek 3.B, Vojtěch Růžička 3.A, Nicolas Trieb 3.B)

3. třída dívky: 2. místo 19850 bodů (Nikol Bártová 3.A, Laura Novotná 3.B, Magda Zrůnová 3.A)

4. třída chlapci: 2. místo 20820 bodů (Matěj Novotný 4.D, Matěj Svoboda 4.C, Ondřej Vacula 4.D)

4. třída dívky: 2. místo 20253 bodů (Ellen Anna Boháčová 4.B, Beáta Hrubá 4.C, Barbora Vaňková 4.D)

5. třída chlapci: 2. místo 18077 bodů (Vojtěch Blacký 5.B, Jakub Jenčík 5.B, Kevin Schwarz 5.C)

5. třída dívky: 5. místo 18525 bodů (Ella Sofie Čiháková 5.B, Marika Matošková 5.B, Lucie Matoušková 5.B)

 

Výsledky jednotlivců ze ZŠ Zborovská:

1. třída chlapci:  10. Nikita Kharchuk 9328 bodů, 16. Patrik Komárek 8736 bodů, 34. Adam Hušek 7378 bodů

1. třída dívky: 8. Ela Podlahová 9329 bodů, 23. Anna Kuchařová 6938 bodů, 37. Sofie Houdová 5243 bodů

2. třída chlapci: 4. Jakub Randl 10233 bodů, 16. Sebastián Tomšík 8832 bodů, 27. Lukáš Kyrián 7930 bodů

2. třída dívky: 1. Anna Marie Pěchová 11687 bodů, 10. Uliana Nevzorová 8345 bodů, 11. Sofie Hůlková 8257 bodů

3. třída chlapci: 4. Nicolas Trieb 9900 bodů, 5. Václav Musiálek 9593 bodů, 12. Vojtěch Růžička 8703 bodů

3. třída dívky: 3. Nikol Bártová 10519 bodů, 7. Magda Zrůnová 9331 bodů, 10 Laura Novotná 9151 bodů

4. třída chlapci: 2. Matěj Novotný 10561 bodů, 4. Ondřej Vacula 10259 bodů, 6. Matěj Svoboda 10087 bodů

4.třída dívky: 4. Barbora Vaňková 10589 bodů, 8. Beáta Hrubá 9664 bodů, 12 Ellen Anna Boháčová 9104 bodů

5. třída chlapci: 2. Jakub Jenčík 9628 bodů, 15. Vojtěch Blacký 8449 bodů, 18. Kevin Schwarz 8244 bodů

5. třída dívky: 1. Lucie Matoušková 11348 bodů, 38. Marika Matošková 7177 bodů, 39. Ella Sofie Čiháková 6864 bodů