Zlato a bronz z krajského kola atletického čtyřboje
![]()
V úterý 9. června se na atletickém stadionu v Písku uskutečnilo krajské kolo atletického čtyřboje, do kterého postoupila družstva mladších žáků a mladších žákyň naší školy. Soutěž je určena pětičlenným týmům.
Mladší žáci ve složení: Jan Douda, Alexandr Mikulanda 7.T, Lukáš Meišner, Nikolas Opička, Martin Jenčík a Vít Gončár 7.A , vybojovali skvělé 3. místo, za které jim patří velká pochvala.
Ještě většího úspěchu dosáhly mladší žákyně, všechny ze třídy 7.T – Lucie Matoušková, Laura Horková, Nikola Matějčková, Anežka Nováková, Rozálie Vondrová, které po vyrovnaných a bojovných výkonech ovládly soutěž a získaly 1. místo. Tím potvrdily svou výbornou formu a zaslouženě vystoupaly na nejvyšší stupínek vítězů.
Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, bojovnost a sportovní nasazení. Gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.
- Základní údaje