2.stupeň
ikona článku

Atletický přebor Táborska - 2.stupeň.

V úterý 18.6. a ve čtvrtek 20.6. se na atletickém stadionu Mír uskutečnil Atletický přebor Táborska, kterého se zúčastnilo 22 škol. Žáci naší školy opět předvedli jací jsou bojovníci a zaslouženě obsadili 1.místo s velkým bodovým náskokem na druhou školu. Ovšem námi vytvořený loňský rekord o 8 bodů nepadl.
Naši školu reprezentovali:
Ml.dívky: Viktorie Schneiderová (2.místo v běhu na 800m, 2.místo ve štafetě), Denisa Dušáková, Lucie Dušková, Šárka Hlaváčková (všechny 2.místo ve štafetě), Adéla Makovcová (2.místo v hodu kriketovým míčkem), Eliška Benáková, Lenka Červenková, Eliška Melichová, Klára Kloučková, Adéla Slípková
Ml.chlapci: Vojtěch Nechanický (1.místo ve skoku vysokém, 1.místo v běhu na 60m a 3.místo ve štafetě), Jan Marek, Adam Dujmovič, Tomáš Fabišík (všichni 3.místo ve štafetě), Adam Šiška, Matěj Pražák (3. místo ve běhu na 1000m), Štěpán Švec, Ondřej Davídek, Martin Hák a Jakub Doležal.

St.dívky: Kateřina Blacká, Sofie Pízová, Zora Nováková, Kristýna Štoudková (všechny 1.místo ve štafetě), Tereza Nováková, Kristýna Baloghová, Nela Blafková, Petra Kostinová, Sára Tomášková, Natálie Křížová, Denisa Cuřínová
St.chlapci: Jan Lažek (1.místo skok vysoký, 2.místo skok daleký, 1. místo štafeta), Adam Lažek (2.místo skok vysoký, 2.místo běh na 1500m, 1.místo štafeta), Jan Kašpar (3.místo skok vysoký, 1.místo štafeta), Ondřej Sobotka, Matyáš Plocek, Vojtěch Lhoták, Gabriel Vokrouhlecký, Jakub Hrazánek, Jakub Pícha, František Kukla, Vojtěch Koutenský
Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy