Dopisy ze III.C

V pondělí 30. 11. se mohly děti prvního stupně vrátit opět do školy, kde se setkaly se svými kamarády. Moc rádi se viděli žáci, třídy 3. C,  se svojí paní učitelkou Danou Šejdovou. Sociální kontakt jim chyběl na distanční výuce právě nejvíce. Z tohoto důvodu se rozhodli, že udělají radost babičkám a dědečkům z G – Centra. Někteří se v této nelehké době mohou cítit opuštěni a vzdáleni od rodin. Každý žák ve třídě napsal dopis, ve kterém popsal, jak prožíval distanční výuku a na co se nejvíce těšil do školy. Žáci už se velmi těší na Vánoce. V dopise píší, co by si nejvíce přáli od Ježíška a také je zajímá, jaká přání mají babičky a dědečkové. Bylo by hezké, kdyby jim dopisy odnesli žáci osobně, ale v dnešní době to není možné, proto je poslali poštou. Všem popřáli hodně zdraví a klidný adventní čas. Teď už žáci netrpělivě čekají, jestli jim babičky a dědečkové na nějaký dopis odepíší.