1.stupeň
ikona článku

Běh Pintovkou a běh Stříbrnou stezkou.

9. 11. 2019 se v lesoparku Pintovka konal již tradiční běh pořádaný atletikou Tábor. Za nepříznivého počasí se statečné závodnice z našeho atletického kroužku Sofie Pízová, Klára Beková a Veronika Kozáková tohoto běhu zúčastnily a získaly tak body do bodovacího závodu, který probíhá během celého školního roku. Bylo příjemné vidět sportovat i jiné žáky naší školy.
Další bodovací závod našeho kroužku byl o týden později - běh Stříbrnou stezkou, který se konal na Větrovech. Za příjemnějšího počasí se naši závodníci objevili na stupních vítězů. Tomáš Květoň si doběhl pro 1.místo, Lukáš Volek a Viktorie Schneiderová pro 3.místo. Výborně doběhla i Anita Škodová a Klára Beková, obě obsadily 6.místo ve své kategorii. Všem zúčastněným moc děkuji a těším se na další společné závody.